O nas

Karolina
Karolina

Kocham naturę i polskie krajobrazy. Urodziłam się i wychowałam w niewielkiej miejscowości, gdzie mój kontakt z przyrodą był nieograniczony. Obecnie mieszkam w mieście, gdzie mam możliwości rozwijania swoich zainteresowań łączących się z harmonią i wypoczynkiem. Marzę o stworzeniu miejsca, gdzie będę ułatwiała ludziom zrozumieć własne potrzeby „ładowania baterii” w przemyślany i umiejętny sposób, za pomocą utrzymywania zgody z naturą.

Od dawna moja pasją był masaż relaksacyjny, a od roku jestem absolwentką studiów magisterskich na wydziale zdrowia i turystyki.  Kierunkiem moich studiów była turystyka i rekreacja. Specjalność jaką wybrałam na I stopniu kształcenia była odnowa biologiczna, natomiast później turystyka uzdrowiskowa i Spa. Ukończyłam również kurs masażu klasycznego dla profesjonalistów, certyfikowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Doświadczenia zdobyte przez 5 lat – w tym również rozmów/badań z klientami i pacjentami – sprawiły, że poznałam praktyczne zastosowanie wiedzy o konieczności oraz istocie wypoczynku dla równowagi zdrowego organizmu. Łącząc jednocześnie profesjonalne zabiegi z odpowiednim otoczeniem oraz pielęgnacją opartą na kosmetykach naturalnych, udało mi się wprowadzić zmęczonych i zestresowanych ludzi w stan relaksacji…

Dawid
Dawid

Profesjonalista jakich ze „świecą szukać”. Grafik i programista próbujący poznać prawdziwe oczekiwania swoich klientów. Zawsze podchodzi do ludzi z uśmiechem i oczywiście, świeżym spojrzeniem. Podobnie jak ja uwielbia naturę, próbuje zdrowo się odżywiać i współgrać z własnym ciałem. Zna potrzebę odpowiedniego wypoczynku, a masaż relaksacyjny przynosi mu spokój ducha. Idealny partner, nie tylko w pracy…

Swoje działania tutaj na blogu prezentujemy po to, aby zbliżyć Was do naszych zainteresowań i umiejętności, które ja zdobyłam wnikliwie analizując tematykę Spa & Wellness, a Dawid pomaga mi korzystając z doświadczenia w pracy nad mnóstwem projektów.

Jesteście zainteresowani?

Zapraszamy

Karolina & Dawid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *