Masaż relaksacyjny pleców za pomocą gorących kamieni.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny pleców za pomocą gorących kamieni.
Masaż relaksacyjny pleców za pomocą gorących kamieni.

Masaż relaksacyjny to najlepszy sposób na rozluźnienie i odpoczynek. Po zmęczeniu fizycznym lub psychicznym koniecznością jest zadbanie o własne samopoczucie.

Szybki postęp cywilizacyjny, nieprawidłowe tempo życia, ciągłe napięcie – wszystko to sprawia, że czujemy się pozbawieni energii do życia. W takich przypadkach odpowiednio dopasowany masaż relaksacyjny działa leczniczo. Napięcie mięśniowe ustępuje, a jednocześnie jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha. Masaż reasekuracyjny pleców oraz karku sprawi, że możemy się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o codziennych kłopotach i zmartwieniach.

Masaż relaksacyjny stosuje się, po to aby: pozbyć się bólów i napięć, zapobiegać kontuzjom, wspomagać rehabilitację, poprawić wygląd i sprężystość skóry. Dzięki niemu możemy również wpłynąć na kształt sylwetki i przyspieszyć proces redukcji cellulitu.

Poprzez przyśpieszenie obiegu krwi oraz stymulację układu limfatycznego organizm człowieka pozbywa się zbędnych produktów przemiany materii. Efekt: ujędrniona i elastyczna skóra. Zabieg ten ma właściwości, które mogą rozbijać tkankę tłuszczową, co prowadzi, do smuklejszej i piękniejszej sylwetki. Masować możemy twarz, stopy, kark lub całą powierzchnię naszego ciała. Inne korzyści płynące z masażu relaksacyjnego to:

– lepsze dotlenienie tkanek
– poprawa odżywienia skóry,
– pobudzenie czynności gruczołów
– przyspieszenie przemiany materii wewnątrz organizmu,
– działanie przeciwzakrzepowe,
– szybsza redukcja obrzęków

Masaż relaksacyjny stóp.
Masaż relaksacyjny stóp.

Najpopularniejsze typy masażu odprężającego:

  • masaż stemplami ziołowymi,
  • masaż gorącymi kamieniami,
  • masaż peelingujący (solą himalajską, mieloną kawą),
  • masaż wyszczuplający,
  • masaż orientalny.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *